Zet zondag 22 juni 2025 in je agenda, want het wordt weer een muzikale traktatie! Wederom zal Anne Keizer een orgel concert verzorgen op het Pels Orgel Opus241 welke staat opgesteld in de Antonius van Padua kerk aan de Smallestraat 35A, 6942 HA, Nieuw-Dijk (gem. Montferland.
Anne heeft vorig jaar haar eerste concert gedaan op dit majestueuze orgel en zij heeft voor een groot publiek diverse improvisatie gedaan van populaire nummers.
Deze keer komt het accent te liggen op nummers die alleen op de een of andere manier verwant zijn aan de TOP 2000.
Verwacht opnieuw een middag vol kippenvel-momenten die je nooit zult vergeten!
Programma
Het concert zal aanvangen om 16:00 uur. De kerkdeuren zijn open vanaf 15:30 voor een lekker kop koffie.
Voor of na het concert is het mogelijk om het orgel van dichtbij en van binnen te bekijken.
De entree is gratis. Tegen het einde van het concert zal er een collecte plaatst vinden welke ten goede komt aan de organist en het onderhoud van kerk en orgel.